top of page

Ajalugu alates 1946

 

The Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH asutati Hans Triebeli poolt 1946. aastal Saksamaal väikeses Wertheri linnas Westphalia maakonnas. Esialgu tegeles firma mono-grade mootoriõlide, määrete ja tööstuslike puhastusvahendite tootmisega.

1954 registreerititi toodete turustamiseks uus bränd - RAVENOL. Järk-järgult laiendati tootevalikut ja hakati tootma ka jahutusvedelikke ning tööstuslikke õlisid.

1964. aastal algas multi-grade õlide tootmine. Tootevalikut laiendati autode ja mootorattaste hooldustoodete sektoris. Hoogustati müügitegevust välismaistel turgudel. Tehti investeeringuid tootmisseadmete ja hoonete moderniseerimiseks poolsünteetiliste, täissünteetiliste ja transmissiooniõlide tootmiseks.

 

1990ndatel jätkus müügitegevuse laiendamine rahvusvahelistel turgudel. RAVENOL bränd muutus erialaringkondades tuntuks mitmel pool maailmas. Praeguseks on RAVENOLil rahvusvaheliselt palju rahulolevaid kliente nii auto-, kaevandus-, terase- ja raua-, masinaehitus-, põllumajandus- ja transporditööstuses. RAVENOL tooted on hetkel saadaval enam kui 80 riigis. 

 

2003. aastal moderniseeriti laboreid ja viidi läbi kvaliteedi sertifitseerimised: DIN EN / IEC 17025:2005, DIN EN ISO 9001:2000 ning ISO / TS 16949:2009. Osaleti märkimisväärselt motospordi valdkonnas ja oldi aktiivselt esindatud kohalikel ja rahvusvahelistel näitustel. Tegeleti RAVENOL brändi moderniseerimisega - uuendatud logo ja disain, toodete optimeerimine.

 

Me jälgime hoolikalt rahvusvahelise määrdeaineteturu trende ja järgime neid oma tootearenduse juures. RAVENOL tootevalik on alati kooskõlas rahvusvaheliste tehniliste nõudmiste ja standarditega. 

 

RAVENOL on visuaalselt uuenduslik bränd kaasaegsete ja usaldusväärsete toodetega. Me kanname uhkusega maailmas teada-tuntud Saksa kvaliteedi märki.

 

bottom of page